Для всіх наших читачів, які стосуються отримання пенсійних виплат, є дуже важливі новини. Вже у червні близько 600 тисяч українців отримають новий рівень пенсійних виплат. Також важливо пам'ятати той факт, що перерахунок буде здійснено "заднім числом".

Пенсіонери, які продовжують працювати, отримають збільшені виплати одразу за три місяці: квітень, травень та червень.

Про це стало відомо завдяки заяві директора Департаменту пенсійного забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Пенсійного фонду України Олена Охріменко, пише портал "На пенсії".

Пенсійний фонд, скріншот: YouTube

Так, за її словами, розмір перерахованих пенсій залежатиме від двох складових: страхового стажу – коефіцієнт страхового стажу визначається за формулою та зарплатою, яку отримує працюючий пенсіонер.

Популярні новини зараз

Україна закуповує цигарки для росіян з нашої кишені: тендери проводять регулярно

Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

"Підвищення у кожного буде своє. Може бути і 100 грн, а може і 1000-1200 грн. Все залежить від того, які показники мала людина, працюючи останні два роки. А також при перерахунку пенсій враховується зарплата з 1 липня 2000 року. є від часу останнього перерахунку до цього періоду зараз дорахується ще два роки: з 1 березня 2021-го по 28 лютого 2023 року", – зазначила Охріменко.

Пенсійний фонд України, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що червневий перерахунок торкнеться пенсіонерів, які після призначення пенсії або останнього її перерахунку відпрацювали щонайменше 24 місяці.

Нагадаємо, чи можливий достроковий вихід на пенсію: яких вимог потрібно дотриматися.

Раніше повідомлялося, українцям розповіли чи враховуватимуть стаж роботи за кордоном для пенсії в Україні.

Також, неправильно написана цифра у вашій трудовій може "зрізати" пенсію у кілька разів.