В аеропорту "Бориспіль" застрягли українці, які вже довгий час не можуть вилетіти до Харкова. Повідомляється, що людям не видають їх багаж, обіцяючи відправити його автобусами в Харків. Рейс повинен був провести лоукостер SkyUp, пише ХХ.

Повідомляється, що представники авіакомпаній не видають ні їжі, ні води. Багато людей з немовлятами та маленькими дітьми.

Представник авіакомпанії в Харкові не дає коментарів, представник у Києві заявляє, що не знає причин затримки вильоту.

Нагадаємо, що повідомлення про мінування двох літаків "Міжнародних авіаліній України", один з яких повинен був летіти в Одесу, а інший в Київ, спровокувало кілька годин затримки обох рейсів в стамбульському аеропорту імені Ататюрка.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", невідомий повідомив про замінування літака в аеропорту Харкова, в результаті чого рейс до Стамбула був скасований.

Популярні новини зараз

З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді

Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу

У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних

Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+

Показати ще

Також портал "Знай.uа" писав, що у той час, коли літак був у повітрі з українськими туристами, на борту оголосили про бомбу.