У Києві на протязі усього дня погода буде похмурою. Вранці — дощ, у другій половині дня — без опадів.
Інформація взята з сайту Sinoptik.
Синоптики розповіли, що в понеділок, 8 липня вологість повітря у Києві становитиме від 41 до 91 %. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть від 17 до 22 градусів тепла.
Схід сонця у цей день у Києві буде спостерігатися у 04:54, а захід можна побачити в 21:11.
У цей день вшановується пам'ять святого благовірного князя Петра і княгині Февронії, муромських чудотворців. Святе подружжя прославилися побожністю і милосердям. Наші пращури помітили, що з цього дня слід очікувати ще сорок спекотних днів.
Нагадаємо, на Дніпропетровщину обрушилася негода, з-за чого постраждали будинки і попадали дерева.
Як повідомляв портал Знай.ua , Одеса опинилася в полоні у нещадної стихії. Погода встигла принести одеситам чимало біди і горя.
Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Також портал Знай.ua писав, що в мережі з'явилися фотографії нічної грози над Одесою і передмістями.