Сьогодні, 30 липня Андрій Богдан, керівник Офісу президента України Володимира Зеленського, розпочав брифінг о 12.00. Богдан заявив, що Кличка призначили незаконно.
Як повідомив Богдан, мер Києва підтвердив, що він не контролює Київську Раду, є 2-3 "смотрящих", з якими він мусить знаходити компроміс. Він знає, що щось відбувається не так, але нічого з цим зробити не може.
"Зустрівся із адвокатом "смотрящих", який заважає пану Кличку ефективно управляти містом. І висловив таку пропозицію, що робота з місцевим бюджетом Київської міської ради і міської державної адміністрації дозволяє їм отримувати 40 мільйонів доларів ", - додав Богдан.
"Пан Кличко протестує проти самої процедури його призначення. Досить дивне відношення до чинного законодавства. Хотів би Кличку нагадати про політичну відповідальність", - сказав Богдан.
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Як відомо, 2015 році Кличко вступив у партію Порошенка "Солідарність", його обрали головою. Оскільки його кандидат програв вибори, абсолютно логічно було б подати у відставку. Це ж його політична діяльність, а не економічна.
Три черги одночасно: українцям показали жорсткі графіки відключення світла
90 днів - і пенсія згорить: українцям нагадали про пастку
Росія готує нові серійні атаки: українців попередили про високу небезпеку
Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Як повідомляв портал Знай.uа , Кличко нарвався на гучну критику від депутатів
Також Знай.uа писав, Віталій Кличко отримав повістку одному з справ по земельних махінаціях