У Києві на вулиці Кудрявській, 31/33 невідомі скоїли напад на чоловіка. Зловмисники силоміць заштовхали його в чорний Mercedes Benz і поїхали в невідомому напрямку. Подія трапилася у понеділок, 9 вересня, близько 12:30 поліція ввела план перехоплення.
Про це "Інформатор" дізнався із власних джерел.
Поліцейські ведуть розшук чорного Mercedes Benz з номерними знаками АА3111ТО. Зловмисники зникли з місця події в невідомому напрямку. Якщо ви бачили автомобіль, відповідний за описом, обов'язково повідомте правоохоронним органам за номером "102". Чоловіки озброєні.
Прикмети: за словами очевидців, нападників було троє, все в рукавичках і капюшонах. Один з них в синій куртці. Перехожі чули постріли.
Головне за 17 серпня: мобілізація пенсіонерів, в ухилянти за 7 днів, виїзд доньки Кошового та скасування старих номерів для авто
Розкішшю стане і буханець хліба: ціна може злетіти під 60 грн
Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні
Банки встановлять контроль за рахунками пенсіонерів: кому ПФУ може припинити виплати
Нагадаємо, що знайшли чоловіка, який грабував церкви на Прикарпатті
Як повідомляв портал Знай.ua в одному з магазинів Харкова злодюжка намагався приховати миючий засіб в штани
Також Знай.ua писав про те, що з Ладижинської виправної колонії у Вінницькій області, де засуджені проходять соціальну реабілітацію, втік ув'язнений.