У Києві популярну мережу магазинів одягу секонд-хенд "Баул" викрили у підгляданні за покупцями. Про це повідомляє «Обозреватель», посилаючись на розповідь місцевої жительки.
За словами жінки, її увагу привернули відеокамери, встановлені над примірочними. Вона зажадала у менеджера магазину відповісти, що саме знімають ці камери. Той спочатку заявив, що камери не працюють, потім став стверджувати, що вони знімають коридор, і лаяти покупницю матом.
Жінка викликала поліцію, і правоохоронцям працівник магазину заявив, що нібито камери знімають зал, а не примірочні.
У Вінниці ТЦК упакували ухилянтів: місцеві жителі влаштували бунт, вимагають відпустити мобілізованих
Салат-літо за 5 хвилин: рецепт з огірками та яйцями, який підкорив смакові рецептори (і серце теж)
Ухилянтів дістануть у власних домівках: що почали робити ТЦК
ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть
Нагадаємо, що перерізав горло малюкові: Дніпро оніміло від моторошного ПП, діти всі бачили
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в селі Петропавлівська Борщагівка під Києвом спалахнула велика пожежа на складах з секонд-хендом.
Також портал "Знай.uа" писав, що на Великій Кільцевій, 4 у Києві загорівся цех у підприємства Електронмаш.