У Києві співробітники «Червоного маркету» вчинили самосуд над п'яною злодійкою, не ставши чекати приїзду співробітників поліції. Про це повідомляє «Київ. Оперативний».

Як стало відомо, в магазині, розташованому на Фестивальному, жінка в стані алкогольного сп'яніння скоїла крадіжку. Замість того, щоб передати злодійку поліції, продавці і покупці накинулися на неї, відібрали вкрадене і виштовхали геть з магазину. Все це попрало на відео.

У «Червоному маркеті» вибачилися за неналежну поведінку своїх співробітників і пообіцяли, що подібного більше не повториться.

Нагадаємо, що львів'янин залишив у церкві голі стіни.Про крадіжку поліції Стрийського відділу повідомив 23-річний отець-диякон одного з місцевих православних храмів. Він розповів, що з приміщення церкви зникли позолочені підсвічники та радіомікрофон, загальна вартість яких склала понад 11 тисяч гривень.

Як повідомляв портал Знай.uа в Харківській області затримали чоловіка, який намагався обікрасти власну птахофабрику

Популярні новини зараз

За п'ять платежів – штраф до 85 тисяч: навіщо податкова "шпигує" за українцями через чеки

Гороскоп на сьогодні, 31 травня: кому загрожують конфлікти та розчарування

"Природа подає знаки": мольфарка вказала на небесні знамення, що свідчать про наближення миру

Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає

Показати ще

Також Знай.uа писав про те, що Вінницький суд виніс вирок двом жінкам, які вкрали 15 тис грн у довірливих жителів міста.