Рішенням Апеляційного суду скарга Генеральної прокуратури на відмову арештувати майно екс-президента України Віктора Ющенка залишилася без задоволення. Про арешт майна прокурори клопотали у межах кримінального провадження щодо виведення з держвласності колишньої президентської резиденції Межигір'я. Про це розповіли у виданні «Слово і Діло».
Зазначається, що під арешт мали потрапити чотири земельні ділянки в Обухівському районі; 17,5 земельних ділянок у Нових Безрадичах під Обуховом, заклад громадського харчування та два житлових будинки. За словами слідчого Генпрокуратури, майно мали арештувати на той випадок, якщо буде ухвалено рішення про його конфіскацію.
Проте судді не задовольнили це клопотання, оскільки вказана у ньому сума шкоди в 540 мільйонів гривень не має жодного обґрунтування.
Нагадаємо, раніше Разумков зізнався про конфлікт із Богданом
Як повідомляв портал "Знай.ua", українські чиновники знову попалися на гачок пранкера Джокера
Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях
Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати
Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Також "Знай.ua" писав, що охорона Зеленського взяла Богдана під особистий контроль.