У селі Саварка Богуславського району Київської області зловмисник проник у будинок та зґвалтував жінку. Чоловіка затримала поліція, оголосивши про підозру і направивши справу до суду.
З'ясувалося, що злочинцем був військовослужбовець Збройних сил України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва.
За інформацією правоохоронців, вночі 14 вересня солдат-контрактник 96-ї Київської зенітно-ракетної бригади, який перебував у відпустці, увірвався в будинок потерпілої.
Військовий погрожував жертві фізичною розправою і ножем, а потім зґвалтував її та пограбував.
Гороскоп на сьогодні 27 серпня: фінанси дів, стосунки терезів та розчарування риб
У Міненерго зробили заяву про газові блекаути – до чого готуватися
Штраф на польському кордоні: українку покарали за документ
Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки
Суд визнав зловмисника винним за частиною 2 статті 162 (Порушення недоторканності житла), частиною 1 статті 152 (Зґвалтування ) та частиною 1 статті 186 (Грабіж) КК України. Його засудили до чотирьох років ув'язнення.
Нагадаємо, що у Києві біля одного з місцевих кафе невідомі влаштували стрілянину, внаслідок цього загинув чоловік.
Як повідомляв портал Знай.uа, на Київщині шукають 13-річного Ярослава Шевлюгу, який втік з дитячого будинку.
Також портал Знай.uа писав, що у Києві п'яна пенсіонерка на Mitsubishi влетіла в маршрутку з людьми.