У середу, 8 січня, у Києві, в костелі Святого Миколая, відбудеться незвичайний різдвяний концерт "Територія Різдва", який здивує публіку своєю різноманітністю заявлених артистів. В цей вечір прозвучать українські колядки та щедрівки від рокерів, симфонічного оркестру, оперних і фолк-дів і навіть реггі-музикантів. Про це повідомляє Національний будинок органної та камерної музики України.
В честь Різдва у костелі буде відбуватися музичне диво. На концерті будуть відомі колядки та щедрівки в авторських аранжуванні композитора Євгена Петриченка. Також в цей вечір відбудеться злиття різних стилів: органна музика і етнічна, з участю сопілок, флейт і телинок. До того ж, на концерті прозвучать рок-версії колядок.
Серед заявлених артистів виступатимуть: ILLARIA, реггі-співак Мирослав Кувалдін (The Вйо), Валерія Балаховська (орган), Марина Одольська, Олег Собчук (СКАЙ), Катя Чілі, Віталій Кириченко (Нумер 482), Paul Manandise, Іванна Пліш, Олесь Журавчак (етно-духові), "Гуляй Город", "Правиця". Провідною і організатором цього заходу є співачка Анжеліка Рудницька.
Чому школярі відмовляються говорити українською мовою
Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
"Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Вартість квитка на концерт буде становити від 500 гривень.
Нагадаємо, що на Різдво киян чекає безкоштовний концерт.
Як повідомляв портал Знай.ua, Дан Балан натякнув на вагітність Тіни Кароль цікавим подарунком.
Також портал Знай.ua писав, що в колядках співають про бога зимового сонця Коляду. З приходом християнства Коляду витіснив мотив народження Ісуса Христа. Свято тепер називають святим – Святвечір або Багате вечір.