У середу, 8 січня, страшна трагедія сколихнула світ - в Ірані під час зльоту розбився пасажирський літак, на борту якого перебували 176 пасажирів.
Про це повідомляє Reuters.
Літак прямував з міжнародного аеропорту Тегерана імені Імама Хомейні в Київ. На місці працюють екстрені служби. За попередніми даними, ніхто із пасажирів не вижив.
Український борт вилетів з аеропорту Іранського і прямував до Києва. Однак під час зльоту він впав. У літаку перебувало 167 пасажирів і 9 осіб персоналу. Літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран — Київ повинен був прибути в Міжнародний аеропорт "Бориспіль".
Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП
Права ТЦК хочуть змінити: чоловіків чекають серйозні зміни
Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
Пізніше у мережі опублікували моторошне відео аварії літака.
Трагедію прокоментував президент України Володимир Зеленський - він повідомив, що негайно повертається з Омана, де наразі перебуває з візитом.
Нагадаємо, український літак розбився в Ірані одразу після зльоту
Як повідомляв портал "Знай.ua", на відомому курорті розбився вертоліт з дітьми: країна оплакує непоправну втрату
Також "Знай.ua" писав, авіакатастрофа у Казахстані з десятками загиблих: з'явився запис переговорів з пілотами літака