У Києві на Куренівці неадекватний чоловік влаштував стрілянину на вході в супермаркет.
Про це повідомляє Інформатор.
Так, в неділю, 15 березня в Києві сталася НП, на вході в супермаркет "Сільпо", чоловік у нетверезому стані влаштував стрілянину, попередньо, зі стартового пістолета. Ця пригода сталася за адресою вулиця Скляренка, 17.
На місце події виїхали працівники служби безпеки "Сіріус". Тривожну кнопку натиснув охоронець супермаркету, він також викликав поліцію. Співробітники приватної служби охорони затримали двох передбачуваних порушників у стані сильного алкогольного сп'яніння і передали їх працівникам поліції.
Правоохоронці швидко встановили кому належить пістолет і оперативно затримали його. Зазначимо, що, на щастя, кулі з пістолета ні в кого не потрапили. Поліцейські почали опитувати чоловіка, але той плутався у свідченнях. Спочатку він сказав, що таким чином влаштовував феєрверк. Потім стверджував, що так захищався, іноді вигукував, що це взагалі не він.
"Нафтогаз" встановив обов'язкові правила оплати: ігнорувати небезпечно для гаманця
Перевірятимуть щомісяця: отримувачів соцвиплат візьмуть на контроль - про що змусять звітувати
Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови
Пенсіонери витрачають тисячі гривень: пільги, про які мало хто знає
У затриманого вилучили пістолет, дві гільзи та 7 патронів. Все це відправлять на експертизу. А стрілка і його друга затримали до з'ясування обставин. На даний момент ведеться слідство.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше В Дніпрі розстріляли підполковника, поліція на вухах: справжній Дикий Захід
Як повідомляє портал "Знай.ua" Підстрелив 8-річну дівчинку: у Запоріжжі озвірілий малолітка вийшов сухим з води
Також "Знай.ua" писав, що В Борисполі з арбалета підстрелили соратницю скандального Годунка: хто "розбійник", подробиці нападу