На Київщині вже кілька днів розшукують неповнолітню дівчинку, яка пішла з дому та не повернулася назад.
Про це повідмовляє "Київ Оперативний".
На Київщині у місті Боярка зникла неповнолітня Петріченко Анна. Відомо, що 17-річна дівчина 4 травня вийшла з дому і до цього часу не повернулася. Зараз про її місцеперебування нічого не відомо. Телефон дівчини відімкнений.
Особливі прикмети: на вигляд 17-18 років, зріст 165 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, очі карі, волосся коротке, руде, фарбоване. Дівчина була одягнена у квітасте плаття синього кольору, гірчичний кардиган та білі кросівки.
Якщо ви бачили цю дівчину чи знаєте щось про її місцеперебування, то прохання повідомити про це на спеціальну лінію 102. Важлива будь-яка інформація, адже на кону життя та здоров'я дівчини.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Під Харковом пропала юна красуня в чорному платті, особливі прикмети і фото
Нова хвиля мобілізації в липні: кому першочергово вручатимуть повістки
З 1 липня соцвиплати призначатимуть за новими правилами – що зміниться
Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися
Безкоштовно більше не буде: ПриватБанк запроваджує плату за популярну послугу - коли почне діяти
Як повідомляє портал Знай.ua У Києві зникла 15-річна красуня з темними очима, - жодного сліду
Також Знай.ua писав, що У Києві зникла 17-річна красуня зі шрамом на лобі, - "пішла з дому в дві години ночі"