Вже з 11 травня в Києві розпочнеться перший етап послаблення карантинних заходів. У цей період у столиці дозволять роботу кафе і ресторанів, але лише на літніх майданчиках.
Так мер Києва Віталій Кличко розповів, що вже погодили роботу літніх терас і сезонних майданчиків з 11 травня. Для них буде діяти фіксований тариф 1 грн. - для літніх терас до жовтня, для сезонних - до грудня.
Щоб безперешкодно працювати на майданчиках працівникам доведеться дотримуватися деяких правил. Перед зміною кожному працівнику необхідно вимірювати температуру.
Між столами не менше 1,5 м відстані, за кожним столиком - не більше 2 осіб, не враховуючи дітей віком до 14 років. На кожному вході повинен бути антисептик.
Працівникам доведеться дотримуватися безконтактного обслуговування та оплати замовлення. Замовлення будуть видавати тільки в одноразовому посуді і закритій тарі.
Усі працівники і відвідувачі повинні знаходитися в засобах індивідуального захисту. Також необхідно буде проводити дезінфекцію кожні 2 години.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, карантин в Україні найімовірніше продовжать і після 22 травня, заяву прем'єра.
Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами
За комунальні борги урізатимуть пенсії: скільки грошей можна втратити
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Як повідомляв портал Знай.uа , Шмигаль розповів, як будуть запускати громадський транспорт в Україні.
Також портал Знай.uа писав, що у Моз опублікували нові правила після пом'якшення карантину 11 травня.