Вже зовсім скоро настануть літні деньки, і всі кияни захочуть освіжитися в теплих річках, басейнах або ж морях. Але в зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні назріває питання: настільки безпечно купатися у водоймах, щоб не підчепити коронавірус.
Про це повідомляє інформаційний портал "Великий Київ".
Так, за даними фахівців Вищої ради з наукових досліджень Іспанії (CSIC) купання в морі абсолютно безпечно. Все через те, що солона вода і сонячне ультрафіолетове випромінювання перешкоджають поширенню COVID-19.
В річках також мінімальний ризик зараження через наявність течії. Нині головною загрозою стає не вода, а саме респіраторні виділення людей.
Фахівці стверджують, що відвідування басейну і лазні також безпечні, але в обов'язковому порядку потрібно приймати душ до і після басейну, а також дотримуватися необхідних заходів гігієни.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, в два рази більше, ніж у Європі Ахметова звинуватили у завищенні ціни на електроенергію для українців.
Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби
Позапланова індексація: деяким пенсіонерам додадуть грошей – кому звертатися до ПФУ
"Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни
Не відправлять далеко: хто може служити поруч з домом
Як повідомляв портал "Знай.uа" , українцям виплатять додаткові лікарняні, хто отримає гроші.
Також "Знай.uа" писав, позиція міністра Криклія щодо відкриття метро вилізла боком - "Радянський вахтер".