У Києві розпочали третій етап ослаблення карантинних заходів, та відкрили спортивні зали, але зараз в них людей практично немає.


Про це повідомляє телеграм-канал "Київ Зараз".

Так, з 1 червня Україна переходить на третій етап пом'якшення карантину. Вже відкриваються спортзали, басейни, а також поновлюються міжобласні та ж/д перевезення.

Фото Київ Зараз


У Києві у відкритих спортивних залах, практично немає відвідувачів. Ніхто після карантину не рветься займатися спортом.

Відомо, що багато залів у Києві почнуть роботу після обіду. Душові працюють, але через одну кабінку. Басейни лаундж-зони у Києві відкриють через пару днів.

Популярні новини зараз

Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати

Кабмін встановив тарифи на газ: скільки платитимемо

Газу не вистачає: початок опалювального сезону відкладається

Пенсіонери отримають нову грошову допомогу: кому, коли та скільки виплатять

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, "Пандемія – обман!" – жінка зробила купальник з масок і влаштувала "голий бунт"

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як перевірити себе на коронавірус — лікарі рекомендують самодіагностику.

Портал "Знай.ua" писав, що Зеленського Кабмін і нардепи можуть ізолювати, адже в Раду коронавірус міг потрапити.