Андрій Пальчевський: "Давайте будувати нову країну – Велику Україну"

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що з квітучої Україну перетворили в економічно слабку державу. Про це Андрій Пальчевський сказав в ефірі телеканалу Україна 24.

«Давайте будувати нову країну – Велику Україну. Словосполучення «Велика Україна» настільки стало незвичним, тому що нас зробили маленькими за ці роки. А у нас була велика квітуча країна, а нас зробили маленькими, як географічно, так і економічно», - сказав підприємець.

Андрій Пальчевський заявив, що одним з його перших кроків на посаді мера Києва стане притягнення до відповідальності всіх, хто займається розкраданням бюджету столиці.

«Перші кроки на посаді мера Києва – це кадрова політика і передача справ міському прокурору, щоб всі розуміли, що вкрадені гроші – це відповідальність... Київський бюджет повинен стати генератором фінансової допомоги малозабезпеченим», - сказав Андрій Пальчевський.

Популярні новини зараз

У Львові лікарню спіймали на "кишенькових " тарифах, ні квитанції, ні чека - "1200 гривень за три хвилини"

Тіна Кароль vs пухнаста білочка, - улюблениця Балана блиснула ідеальним тілом посеред Нью-Йорка

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Громадський діяч вважає, що необхідно зменшити розрив між багатими і бідними в Україні.

«Щоб зменшити розрив між багатими і бідними повинна бути економіка справедливості. Перерозподіл валового продукту зараз не витримує ніякої критики ... Надприбутки потрібно перевести на громадські потреби», - заявив Пальчевський.

Нагадаємо, згідно з даними соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, до другого туру виборів мера Києва проходять два кандидати – Володимир Кличко і Андрій Пальчевський. У той же час, Пальчевський поки офіційно не оголосив про своє висунення.