Стало відомо про історію, яка сталася не так давно з самотньою пенсіонеркою. Про це повідомляє спільнота "Київ Оперативний". 

Таким чином, повідомляється, що самотньо пенсіонерці, яка практично 83 роки подзвонили на домашній номер.

Представилися начальником Управління праці та соціального захисту населення. Пенсіонерка стоїть там на обліку, і отримує різноманітну допомогу від них, саме тому, даний дзвінок не викликав абсолютно ніяких підозр. 

Пенсіонерці повідомили, що зараз в Україні збираються міняти пенсійні посвідчення. Також, їй розповіли, що зараз в уряді збираються навести порядок, і поміняють грошові купюри на нові. 

Почався допит, яка саме сума є у жінки на руках

Популярні новини зараз

Під Києвом вогонь залишив без даху над головою десятки людей - "Спалахнув на світанку"

Наречена зробила коханому зворушливий подарунок на весілля: "У цій дівчині б'ється серце твого брата"

Львівщина оплакує смерть студента-медика, усе через помилку лікарів: "Ще жити й жити хлопцю"

На Прикарпатті виявили "базу" катів Сталіна, видовище не для слабкодухих: "Трупи складали штабелями і..."

Показати ще
І так, як жінка пенсійного віку, вони із задоволенням надішлють зараз двох своїх співробітників для даного обміну. Вона, як «начальник соцзахисту», допомагає з обміном, щоб пенсіонерам не доводилося стояти в чергах в банках.
 
Не минуло й 10 хвилин, як у двері вже дзвонили «співробітники Управління праці та соціального захисту населення». Дві жінки середнього зросту, на вигляд приблизно 40-45 років. Одна чорнява з карими очима, інша - блондинка з сірими очима (Українка). В руках вони тримали папери і чорну велику шкіряну жіночу сумку в якій лежали гроші для обміну».

Грошей там було практично 100 тисяч гривень.  Шахрайки віддали на обмін пакет з грошима, і як виявилося пізніше, це просто були Сувенірні гроші. 

У підсумку, Після того, як жінка це помітила, вона відразу ж викликала поліцію, однак, знайти когось буде вкрай складно. 

Після цього у жінки стався серцевий напад. 

Раніше портал " Знай.ІА " писав про те, що Розкрито нечувані деталі про вибухівку з Бейрута-звідки її привезли і навіщо

Також портал " Знай.ІА " писав У Львові спалахнув газовий трубопровід, що могло розбомбити підлогу міста