Стало відомо про збій, який стався у вівторок, 8 вересня в київському метрополітені. Люди не можуть виїхати.
Таким чином, повідомляється, що в столичній підземці стався колапс. На всіх станціях черги, люди не можуть увійти в метро, щоб виїхати.
За попередньою інформацією, причина в збої роботи е-білдету. Наприклад, на станції червоної гілки «Чернігівська» черга тягнеться вздовж стихійного ринку. Немає зв'язку з банком, А е-квиток перестав відповідати.
По гучномовцю диспетчер закликав пасажирів скористатися наземним видом транспорту, або ж раніше придбаними талонами. Біля кас і терміналів знову стоять величезні черги.
Вже близько години минуло з початку збою, однак, ні метрополітен ні мерія не дали ніяких офіційних коментарів.
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік
Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше машиніст харківського метро розкрив правду про пекельну работенку - премії обраним і поїзда-вбивці.
Як повідомляє портал «Знай.иа» У харківському метро після страйку машиністів зменшили інтервалі між поїздами до 11 хвилин і через це на платформах почали збиратися натовпи харків'ян
Також «Знай.иа " писав, що в Харківському метрополітені після виходу машиністів у п'ятницю, 10 липня, на акцію протесту на станції "Московський проспект" почалися перші звільнення