Київський метрополітен визнали найзавантаженішим серед усіх європейських країн: лише на одну станцію метро припадає 56,7 тисяч пасажирів. 

Про це повідомили під час складання Генерального плану столиці. 

У Європі одна станція метро обслуговує 20 тисяч пасажирів у середньому. До того ж протяжність київських ліній підземки не можна назвати великою, то ж нові станції метро конче необхідні. У Генплані передбачається будівництво нових станцій підземки, вже у 2021 році відкриються дві станції на Виноградар. 

Тим часом київська школа міських проектів "Урбанина" розробила проєкт Вокзальної площі - простір включатиме в себе озеленення, комфортну зону для пішоходів та доступ до громадського транспорту. 

Популярні новини зараз

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Показати ще

Нагадаємо, українська столиця очолила антирейтинг з корумпованості сфери будівництва. У цьому можна переконатися, подивившись результати щорічного дослідження рівня корупції в будівельній галузі України, проведеного "Українським клубом нерухомості" за підтримки "Конфедерації Будівельників України". Так, будівельна галузь в Києві корумпована на 86,7% (у 2019 році цей показник дорівнював 58%). 

Відзначимо, що мер Києва Віталій Кличко зумів протягнути рішення про те, щоб виділити компанії "смотрящего" Дениса Комарницкого 400 мільйонів гривен, незважаючи на обурення деяких депутатів. 

Нещодавно Віталій Кличко потрапив під гарячу руку Верещук"Здається, у когось проблеми з арифметикою. Або з бажанням розбиратися з нагальними проблемами киян" , - заявила "слуга".