У середу ввечері, 21 жовтня, в Києві людина ледь не стала жертвою несправного ліфта.

Про НП на вулиці Шептицького пише спільнота "Київ Оперативний" у Facebook.

У момент, коли у ліфта обірвалися троси, всередині знаходилася людина. На щастя, вчасно спрацювали екстрені гальмівні колодки. Мешканці будинку розповідают, що давно просять замінити ліфт, оскільки він знаходить в аварійному стані.

Трохи раніше несправний ліфт мало не вбив лікарів швидкої допомоги.

Нагадаємо, у лікарні Шепетівки (Хмельницька область) хворих на інвалідних візках змушені піднімати сходами, а медикам доводиться носити балони в руках. Про це повідомив Telegram-канал PavlovskyNEWS в середу, 7 жовтня, опублікувавши відповідні знімки. У медичному закладі немає ліфта, що ускладнює транспортування пацієнтів між відділеннями.

Популярні новини зараз

В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками

Платіжки зростуть у чотири етапи: українцям готують подорожчання світла

Переселенців будуть розселяти у покинуті будівлі

Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн

Показати ще

Раніше портал Знай.uа писав про те, що коронавірус нещадно б'є по харків'янах, лікарні переповнені, ситуація критична

Також портал Знай.ua, повідомляв, що коронавірус з новою силою вдарив по дітях - Кличко звернувся до киян

Також раніше портал Знай.ua писав, що Степанов назвав вартість лікування від covid - 19 одного пацієнта: десятки тисяч гривень