У Києві розшукують безвісти зниклу дівчину. Про це повідомили у Службі розшуку дітей, передають у спільноті «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.
Зазначається, що розшук дитини ведеться силами Деснянського УП ГУНП у місті Києві.
Неповнолітню Каребанюк Ліку Євгеніївну, 2003 року народження, востаннє бачили 23 січня 2021 року – дівчина пішла з дому та по теперішній час не повернулася.
Прикмети зниклої дитини: виглядає на 16-17 років, на зріст 165 сантиметрів, худорлявої статури. Волосся чорне, пряме, нижче плечей. Очі блакитно-сірі.
Особлива прикмета - на лівій руці шрам від порізу.
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні
На момент зникнення була одягнута у чорну куртку, чорні штани, кофту кольору хакі.
Усіх, хто володіє інформацією про місце перебування дівчини, просять повідомляти до поліції на гарячу лінію.
Як повідомляв портал "Знай.uа", стало відомо про те, що на курорті в Кирилівці, маленьку дитину доставили в реанімацію після купання в басейні. Пірнаючи вона вдихнула велику кількість води.
Також, "Знай.uа" писав, що на Тернопільщині втопився молодий чоловік. Трагедія сталася на очах дружини загиблого.