У Запоріжжі у школяра під час уроку фізкультури стався випадок клінічної смерті. Про це стало відомо з повідомлення директора Запорізького обласного центру швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Костянтина Малашенка.
Він розповів, що 17 – річному хлопцю, учню Запорізької загальноосвітньої школи №15, раптово стало погано-у нього стався серцевий напад.
Першу допомогу дитині до приїзду реанімаційної бригади надала шкільна медсестра.
Коли швидка прибула, знадобилося 40 хвилин реанімувати потерпілого. На щастя, хлопчик вижив.
В даний час він в реанімації, під наглядом медиків, проте залишиться в живих.
Електроенергія б'є по кишені: чому тарифи в Україні більші ніж у Європі
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік
Чоловікам пропонують останній шанс: як вирішити проблеми з ТЦК віддалено
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки
"Сьогодні в школі 17річний хлопець знепритомнів. До приїзду бригади перестав дихати. Завдяки старанням дитячої реанімаційної бригади на чолі з доктором Юрієм Леонтьєвим його вдалося врятувати. Сорок хвилин реанімації, дефібриляція, живий, слава Богу... і бригаді», - написав медик.
"Фібриляція шлуночків. Бригада приїхала, коли хлопець вже був у клінічній смерті. Причина ФЖ неясна", - додають в коментарях.
"Браво! І це далеко не перша позитивна реанімація у доктора Леонтьєва! Юрію Михайловичу, ви-розумниця! І окреме спасибі фельдшеру Лідії Миленької. Чудовий дебют на реанімаційній бригаді", - дякують лікарям запорожці.
Нагадавши, побитий у Парижі підліток з України в реанімації
Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський відреагував на жорстоке побиття в Парижі українського підлітка
Також Знай.uа писав, Одноклубник Мессі Грізманн не може прийти до тями після побиття українського підлітка в Парижі