У київському метро на Гідропарку помітили чоловіка в протигазі.

Відповідну фотографію опублікувала Ната Камбарова на своїй сторінці у Фейсбуці, передає УНІАН.

На фото можна розгледіти чоловіка, який знає толк в моді епохи пандемії. Киянин сидить у вагоні метро в протигазі і кепці "хуліганці", яка відмінно вписується в загальний образ пасажира, створюючи такий собі "Київпанк лук-2021".

фото: Ната Камбарова / Facebook

Інші пасажири як ні в чому не бувало дивляться у вікно або в мобільний телефон, навіть не звертаючи уваги на незвичайного "модника" поруч.

"Невідомий мужик, прости за використання твого фото без письмової згоди. Але все ж. На метро Гідропарк навіть захист від корони суворіше",- прокоментувала Ната.

Нагадаємо, в Києві вводять черговий локдаун з більш суворими обмеженнями. Нові правила почнуть діяти з півночі 20 березня і до 9 квітня включно.

Віталій Кличко зазначив, що ситуація із захворюваністю коронавірусом у столиці виходить з-під контролю. Зараз місця для підступних пацієнтів заповнені на 70%.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Кличко запанікував через новий удар ковіда в Києві: "Такого ще не було"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Під вікнами Кличка запахло шинами, кияни на межі: "бізнес горить!"

Також «Знай.иа " писав, що Київську лабораторію викрили на фальшивих тестах на ковод: "Кому пандемія, а кому мама рідна"

Популярні новини зараз

Пенсії, зарплати та податки: українців чекають важливі зміни

Пенсіонерам доплатять кругленьку суму: як отримати майже 6000 грн

Втомилися виживати на копійки: пенсії пропонують підняти у чотири рази

Опалювальний сезон затримається на два тижні: у квартирах буде 12–15°C

Показати ще