У Києві чоловік у рясі, який недавно розгулював по Подолу, не тільки штовхнув, а й вдарив дівчину. Після цього на місце події викликали наряд поліції.
Про це сайту «Сьогодні» повідомив спікер патрульної поліції Києва Максим Голобородько.
«Надійшов виклик, що, нібито, цей чоловік ударив дівчину. Приїхала поліція, але в підсумку на порушника ніхто не став писати заяви. На нього все ж був складений протокол за перебування у громадському місці в нетверезому стані», - сказав він.
За словами копа, інформація про те, що порушник у рясі - це священник, не підтвердилася.
При цьому на питання, де він взяв рясу і хрест - у поліції поки не змогли відповісти. Не підтвердили приналежність до духовенства і опитані представники Церков і конфесій. За неофіційною інформацією, чоловіка і раніше бачили напідпитку на Подолі.
Гороскоп на сьогодні 20 серпня: фінанси тельців, міцність терезів та передчуття риб
Чому варто включати режим польоту на ніч: проста звичка, яка продовжує життя смартфону
ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам
ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Як ми повідомляли раніше, 23 квітня на Подолі гуляв чоловік напідпитку в одязі священника. Перехожим він показував непристойні жести.