Віталій Кличко вирішив стрибнути з парашутом. Процес навчання київського мера показали на сторінці парашутної Асоціації “ПАРА-СКУФ” в соцмережі Іnstagram.
Як зазначається, столичний градоначальник вирішив засвоїти AFF за допомогою інструкторів.
Кличко тренувався стрибати з парашутом на столичному аеродромі “Чайка”, а групою підтримки для нього стали брат Володимир із дочкою.
Судячи зі знімків, на стрибок із парашутом наважився лише Віталій, а брат та племінниця лише спостерігали за процесом.
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone
Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати
В Асоціації зазначили, що Віталій Кличко став їхнім новим студентом, і спілкуватися з ним – «легко і просто».
За словами Дмитра Карпекова, президента Асоціації, майстер спорту міжнародного класу в стрибках з парашутом, Кличко - «це людина, яка в усьому прагне досконалості і не зупиняється на досягнутому».
Раніше повідомляли, російський вертоліт вторгся на територію України.
Як повідомляв Знай.uа, парашутист зачепився за вертоліт і повис у небі на швидкості 200 км: "За бортом мінус 20, живе обмороження".
Знай.uа писав, літак врізався в автомобіль, всюди уламки та полум'я: є загиблі.