У Києві помітили зачепера, який вирішив покататися "з вітерцем" на тролейбусі.

Відповідне відео з'явилося в телеграм-каналі "Київ Зараз".

Так, на відео можна помітити, як молодий хлопець зачепився ззаду тролейбуса, який слідує за маршрутом №30. У кадр очевидців зачепер потрапив на вулиці Олени Теліги.

Популярні новини зараз

У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК

Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція

ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками

Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+

Показати ще

"Тролейбусний зачепер на вулиці Олени Теліги. Не треба так",- йдеться у підписі до відео.

"Головне в масці🙊", "тролейбусний", "я так в школу ганяв на початку нульових", "Диб*ла шматок", - писали в коментарях кияни.

Хочемо нагадати, що подібні "покатушки" вкрай небезпечні для життя і можуть закінчитися плачевно для екстремала.

Раніше ми писали, в столиці чоловік вирішив прокотиться на підніжці міської електрички. Так, невідомий зачепився за останній вагон, намагаючись виглядати непомітно.

Нагадаємо, раніше У Харкові малолітні зацепери ризикнули життям на очах у переляканих пасажирів: "в останню путь?" Підлітки прокотилася на зачепі електрички, яка їхала з Харкова

Як повідомляє портал «Знай.иа» У Києві водій трамвая не витримав + 47 градусів в кабіні і втратив свідомість. Водій не витримав сильної спеки і втратив свідомість прямо під час руху по маршруту.

Також «Знай.иа " писав, що У Києві тролейбус з пасажирами спалахнув посеред дороги -" від старості"