Кияни скаржаться на погіршення якості води в Дніпрі через її цвітіння. Через це також страждає риба в річці. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали. Так, стало відомо, що останнім часом вода в Дніпрі стала зеленою і річка стала більше схожою на болото. Також вже почала гинути риба в річці.

Цвіте вода в Дніпрі, скріншот з відео

Зазначимо, що ситуація з кожним роком погіршується. Адже, кількість фосфатів у воді істотно збільшилася, а вони в свою чергу провокують рясне цвітіння синьо-зелених водоростей. В результаті у воді не вистачає кисню, поширюються інфекції і гине риба.

Цвіте вода в Дніпрі, скріншот з відео

" Дніпро цвіте, як печінка алкоголіка. Ми це бачимо, в основному, проїжджаючи по мостах. А, ось так це виглядає зблизька. До речі, з кожним роком цього все більше", — сказано в повідомленні Телеграм-каналу "Ху**ий Київ"

Нагадавши, що Франківське озеро перетворилося на кладовище - страшно підійти: плаває черевом догори. Комунальники змушені виловлювати мертву рибу

Як повідомляв портал Знай.uа , цвіте і стогне Дніпро широкий, або як через простих українців масово гине риба. Громадян закликали не шкодити ні собі, ні природі

Популярні новини зараз

Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна

Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей

Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що городяни перетворилися на" зомбі " через супермаркет під вікнами - пиячать і кричать пісні до ранку.