Депутатка Київради від Шевченківського району, голова ГО «Всеукраїнська громадська організація «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва в інтерв’ю виданню Kyiv.Press розповіла про одну із нагальних проблем столиці – хаотичні забудови.

«У центрі всі хочуть будувати, але є позитивні зрушення. Коли до нас звертаються небайдужі кияни, ми пишемо звернення у відповідні владні структури», - заявила Габібуллаєва.

Депутатка зазначила, що вони не бояться критиків та недоброзичливців, а йдуть законним шляхом до вирішення проблемних питань. Так, Габібуллаєва розповіла про дві забудови на Татарці, на одній з яких знаходиться котлован, а другу ділянку відгородили, тож люди турбуються, що й там готується забудова. При цьому, зазначає вона, у відповідь на офіційні запити запевняють, що ніяких забудов не планується.

Крім цього, Габібуллаєва розповіла про випадки, коли у забудовника є підтвердні документи на будівництво і все законно, проте мешканці міста скаржаться, що на цьому місці має бути спортивна школа. З одного боку, зазначає депутатка, приватна особа викупила земельні ділянки та отримала всі дозвільні документи на будівництво, а з іншого – кияни хочуть отримати офіційну відповідь щодо будівництва, чому воно відбувається, що мешканці району отримають взамін, адже їм потрібне місце для занять спортом.

«Повинна бути двостороння комунікація, коли ти чуєш людей. Зокрема, зараз ми допомагаємо встановити в будинках поштові скриньки, бо багато скарг на їхню відсутність. І ми виділили з депутатського фонду гроші», - каже Габібуллаєва.

Популярні новини зараз

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Показати ще

За її словами, часто буває таке, що дозвільні документи на будівництво були отримані багато років тому, в таких випадках питання досліджується та вирішується в суді, надсилаються офіційні запити до різних установ, з’ясовуються порушення.

«Хаотичні забудови – одна з гострих проблем Києва. Питання не тільки в самозабудовах, але й у застарілих комунікаціях, які не витримують навантаження. При цьому немає реформи ЖКГ. Бо можна вирішити проблему із забудовою, але з комунікаціями – ні», - зазначила депутатка.

Як повідомляв Знай.uа, Атаманюк заявив, що влада шукає винних в проблемах, але нічого не робить.

Також Знай.uа повідомляв, що Рейтерович розповів, яке майбутнє у нових політиків.