Депутатка КМР Аліна Михайлова розповіла, яким чином можна врятувати історичні будівлі в центрі столиці.

Своїми думками вона поділилася в інтерв’ю Kyiv.Press

«На мою думку, ми маємо заборонити будь-які будівельні роботи в історичному центрі Києва, окрім реставрації. Але треба перш за все визначити межі цього історичного центру», - говорить Михайлова.

В той же час вона наводить приклад Дніпра, де під приводом реставрації забудовник брав будівлю в довгострокову оренду і чекав, поки вона зруйнується настільки, що реставрувати її буде вже неможливо.

Михайлова говорить, що і в Києві працюють за такими схемами. В якості прикладу депутатка наводить садибу Барбана, що на вулиці Обсерваторній. За її словами, забудовник навмисно вбиває палі під фундамент, щоб зруйнувати будівлю.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

«Відповідному департаменту КМДА і міністерству культури треба провести повну ревізію столичних будівель і накласти заборону на змінення фасаду», - говорить депутатка.

Вона додає, що її колега Григорій Маленко вже подав в Київраду проєкт рішення щодо заборони забудови історичного центру столиці. Михайлова наголошує, що подібні проблеми мають вирішувати не точкові рішення, а загальний генплан, який треба ухвалити.

Раніше Znaj.ua писав, що КМДА планує знести радянський пам’ятник, де відбудеться концерт Бочеллі.

Також на Znaj.ua повідомлялося, що у Києві зацвів Дніпро - річку вкрила каша з синьо-зелених водоростей.