Департаментом культури Київської міськдержадміністрації (КМДА) 21 липня цього року оголошено конкурс на посаду директора – художнього керівника Київського академічного театру юного глядача на Липках.

Однак колектив театру сумнівається чесності та прозорості проведення конкурсу. Вони висловлюють підтримку нинішньому художньому керівнику Віктору Гиричу. У листі до Департаменту культури колектив театру висловив побоювання, що на цю посаду може потрапити людина, яка не відповідає необхідним вимогам.

Про це пише KV з посиланням на сторінку театру в Facebook.

"Сьогодні нинішній художній керівник Театру юного глядача на Липках Віктор Сергійович Гирич подав офіційне звернення до Департаменту культури. Ми хочемо чесних виборів і чесних членів комісії", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим колектив театру інформує про:

  • порушеннях у проведенні жеребкування, де не було зазначено найменування громадської організації, що підтверджується відеозаписом.
  • вагомих підставах для недовіри колективу до обраних кандидатів від ГО.

“Ми не можемо бути впевнені в їх компетенції, обов'язковій причетності до сфери культури та неупередженості щодо учасників конкурсу. Адже КВЕДи всіх трьох організацій не відповідають вимогам і не мають відношення до діяльності професійних художніх труп", – йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст

Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам"

Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти"

Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука"

Показати ще

Зазначається, що вимоги для допуску до участі у жеребкуванні го у сфері культури свідчать про те, що це мають бути го у певних конкретних сферах культури.

Також колектив театру опублікував текст звернення до Департаменту культури та відео жеребкування.