Депутат Київради IX скликання по Дарницькому округу Віталій Нестор в інтерв'ю виданню Kyiv.Press розповів про механізм вирішення питань хаотичної забудови Києва.

«Хаотична забудова Києва – наслідок непрофесійної роботи виконавчої влади, Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) і правоохоронних органів», - заявив Нестор.

Він пояснив, що для впорядкування цієї проблеми має бути політична воля голови міста, керівників міської поліції, прокуратури і ДАБІ. Останній орган, за словами депутата, може вжити превентивних заходів, навіть коли забудовник поставив якусь огорожу, а потім звернутися до правоохоронних органів та мера, які повинні будуть зупинити забудовника, доки він не надасть дозвільні документи на будівництво.

«Треба наперед вживати превентивних методів, контролювати, щоб не допустити хаотичних забудов. І це повинні робити чотири названі державні суб’єкти», - каже Нестор.

Щодо об'єктів, будівництво яких вже розпочато, на думку депутата, потрібно вирішувати: залишати все, як є, чи притягнути до відповідальності тих, хто дав дозвіл на будівництво. Він зазначив, що якщо у забудовника є всі належні дозвільні документи на об'єкт, то його необхідно добудувати.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв, що Трубіцин назвав головні проблеми Києва.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що тарифи за газ зрівнялися із зарплатою, Володимира Зеленського просять врятувати українців.