ТРЦ Sky Mall у Києві заблокував орендарям доступ до магазинів, повідомляє телеграм-канал Київський двіж.

Як відомо, через рашистське вторгнення більшість торгівельно-розважальних комплексів столиці припинили свою роботу, а орендарі не могли змогу ані вивезти товар, ані перемістити його, ані вести торгівельну діяльність та отримувати хоч якийсь прибуток.

Але сьогодні, за повідомленнями авторів каналу, керівництво столичного торгово-розважального центру Sky Mall не дає доступ орендарям до їх торгових точок і товарних залишків і вимагає орендну плату за березень 2022 року.

Орендарі не розуміють, з яких грошей мають платити оренду, якщо ніхто не мав змоги вести торгівельну діяльність у березні та наприкінці лютого і усі підприємці зазнали шалених збитків.

Як раніше повідомляв Знай.UA, у МВС назвали найбільш забруднені вибухонебезпечними предметами мікрорайони Києва. За його словами внаслідок московитських обстрілів виявилися найбільш забрудненими Виноградар та Оболонь.

Популярні новини зараз

Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся"

Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня

В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина

Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів

Показати ще

Також під час загальноукраїнського телемарафону Єнін зазначив, що з початку війни українські сапери знешкодили понад 300 вибухонебезпечних предметів та одну авіаційну бомбу. Також очищено близько 14 га території.