Столичні активісти продовжують допомагати звільненим містам та направляти гумдопомогу до передмість столиці і більш віддалені міста.

Директор Солом'янського ринку Іван Лісовий розповів, що йому разом з іншими активістами та депутатом Київради вдалося відправити масштабний вантаж гуманітарної допомоги до Чернігова, який нещодавно розблокували ЗСУ.

"Вдалося доставити 5 автобусів з продуктами в український Чернігів. Місто постійно знаходилось під обстрілами, сильно постраждали околиці, частково центр. З важким серцем проїжджали руїни, які залишили після себе армія орди. Також наші волонтери Володимир Чумак та Serhii Narizhniy відвідали села Макарівського району. Доставили місцевим мешканцям продукти та товари першої необхідності. Висловлюємо щиру подяку заступнику Київської міської державної адміністрації Олена Говорова, раднику уповноваженого президента України - Ляховичу А.І., громадянам Астуріі та пані Кристини Печена за надану допомогу та сприяння у боротьбі із загарбниками. Окрема вдячність ГО академія розбудови громадянського суспільства в особі Андрей Самолётов за відкриту душу та щире серце. Робимо все можливе, щоб пітримати тих, хто найбільше постраждав від злочинів росіянської армії. Працюємо далі!", – пише Іван Лісовий.

пост Івана Лісового