Всім добре відомий спортсмен і політик, мер столиці України Віталій Кличко повідомив дуже важливі новини, які стосуються комунальних послуг. Мер Києва заявив, що тарифи на комуналку поки змінюватися не будуть і залишаться на колишньому рівні.

Відповідну новину Віталій Кличко оприлюднив у своєму акаунті в Telegram.

"Сьогодні, в умовах воєнного стану, коли люди опинились у складному фінансовому становищі, ми ухвалили важливе рішення щодо надання комунальних послуг в столиці. Це рішення забезпечить застосування до 31 травня тарифів на гарячу воду та теплову енергію для її приготування на рівні минулого опалювального сезону. Тобто, ми подовжимо дію цих тарифів, не підвищуючи їх! Міській владі вдалося стримати тарифи на тепло і гарячу воду в опалювальному сезоні 2021-2022 років - попри значне зростання витрат на виробництво цих послуг. Тож сьогодні, в складних для держави і людей умовах, місто продовжує стримувати тарифи. Подальше корегування вартості буде залежати від ціни на газ, що встановлять на рівні держави. Сьогодні ж ми робимо те, що можемо і те, що залежить від нас", - повідомив Віталій Кличко.

Варто відзначити, що питання про комунальні послуги завжди був дуже важливим фактором. Віталій Кличко робить все можливе, щоб жителям столиці було комфортно, навіть у військовому становищі.

Нагадавши, у мережі повідомили, як рашисти шукають своїх загиблих в Україні.

Популярні новини зараз

Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО

Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно

Розкидають шкарпетки, пукають при всіх і постійно безглуздо жартують: найнебезпечніші чоловіки-співмешканці за знаком Зодіаку

Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", українцям розповіли, скільки знищено кораблів окупантів в Україні.