Слідом за багатьма іншими продуктами в Україні зростають й ціни на молочні продукти. Таку вартість було встановлено з врахуванням зростання витрат за виробництво і доставку готової продукції магазини.

Такі дані наведено на сайті Мінфін в рамках щоденного моніторингу цін.

Зазначається, що молоко на початку серпня у порівнянні з липнем подорожчало. Наприклад, молоко 900 мл від "Простоквашино" жирністю 1% стало дорожчим майже на 3 грн. Ціна зросла із 32,88 грн до 35,76 грн.

Водночас молоко "Яготинське" (2,5%), ціни на яке кілька тижнів знижувалися, також стало дорожчим. Вартість продукту у місткості 900 мл зросла із 33,57 грн до 34,14 грн.

Ціни на молоко, фото: khm.depo.ua

Популярні новини зараз

Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі

Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену

Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати

Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор

Показати ще

Крім того, зросла ціна також на вершкове масло "Яготинське" (73%) – з 58,97 грн у липні вона піднялася до 61,33 грн у серпні за 200 грамів. Разом з тим масло "Селянське" (72,5%) подешевшало з 64,63 грн до 63,20 грн за 200 грамів.

На тверді сири ціни також піднялися. Наприклад, вартість 1 кг сиру голландського від "Звени Гора" (45%) у серпні зросла до 357,37 грн, хоча в липні 1 кг такого сиру коштував 338,62 грн. Водночас сир "Комо російський" подорожчав за місяць з 318,99 грн/кг до 328,70 грн/кг.

Ціни на продукти, Мінфін

Ціни на продукти, Мінфін

Ціни на продукти, Мінфін

Нагадаємо, супермаркети оновили ціни на курятину і свинину: скільки коштуватиме м'ясо на початку серпня

Як повідомляв "Знай.ua", українців планують обкласти новим податком: міністр фінансів пояснив, кого це стосується

Також "Знай.ua" писав, роботодавці зможуть звільняти працівників під час війни ще з однієї причини: Мінекономіки надало дозвіл