Гумористичне товариство "Дизель шоу" продовжує піднімати настрій українцям під час повномасштабної війни проти рашистів.

Зовсім недавно вона з'явилася на блокпості, тільки на вигаданому – на сцені, під час виступу. Навіть Вікторія Булітко вийшла в українській військовій формі. А зараз серія загальних знімків продовжується.

"Дизель шоу", фото: Instagram

"Вам точно цікаво, що ж було за лаштунками концертів. А тому прямо зараз ми покажемо вам, що відбувалося за кадром нашого грандіозного шоу! Образи наших акторів зачарують вас з першого погляду. А якщо ви ще не встигли переглянути наш перший концерт на підтримку ЗСУ, зробіть це простозараз", - йдеться у публікації.

На одному з кадрів Бережок не може зрозуміти, що він тримає в руках, наступного постала Лілія Ребрик. Але всю увагу краще приділити першому фото. З Вікторією Булітко та Єгором Крутоголовим, який вирішив станцювати з нею повільний романтичний танець.

Популярні новини зараз

"Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг

ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень"

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Показати ще

Єгор Крутоголов. Фото: скриншот Instagram

"Ура, чекаємо з нетерпінням", "Підготовка до сьогоднішнього Дизеля йде дуже гарячою", "Ви просто найкращі", - пишуть користувачі в коментарях.

Напомним, Виктория Булитко и Крутоголов из "Дизель шоу" придумали пароли для блокпостов: "Бурят не влазить в бандероль"

Як повідомляв "Знай.uа", Вікторія Булітко з "Дизель шоу" не витримала і натягла форму ЗСУ, є одне "але": "Через півроку"

Знай.ua писав, Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла, як чітко спрацювала її інтуїція перед війною: "У такій напрузі"