Після війни в Україні заплановано проведення пенсійної реформи. Зокрема буде запроваджено накопичувальну систему пенсійного страхування.

Накопичувальна система пенсійного страхування своєю чергою передбачає обов'язкові щомісячні відрахування із зарплат працівників. Про це пояснюється на фейсбук-сторінці "Пенсійного кур'єра".

Перша заступниця міністерки соціальної політики України Дарина Марчак в ефірі програми "Сніданок з 1+1" розповіла, що на початковому етапі реформи жодних додаткових відрахувань із заробітних плат не буде.

Пенсійний фонд. Фото: скриншот Youtube

"Відрахування до накопичувального фонду буде здійснювати не сама людина, а роботодавець з уже наявного ЄСВ, а також держава. Загалом йдеться про суму в розмірі 2% від зарплати.", - йдеться у повідомленні. Пенсійний курєр

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "бунт" матерів окупантів на болотах, провісники великої революції в росії та проблеми з субсидіями взимку

Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком

Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного

Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила

Показати ще

Водночас уточнюється, що мова не йтиме про те, щоб принаймні на першому етапі громадянин здійснював будь-які додаткові виплати. Працюватиме це наступним чином: у перший рік 1% від ЄСВ, який уже сплачується, буде відраховуватися роботодавцями до накопичувальної системи. Крім того, один заохочувальний відсоток до цього буде доплачувати держава.

Також за словами Дарина Марчак, уже пізніше сам працівник зможе добровільно робити додаткові накопичувальні внески.

Нагадаємо, про салати восени можна й не думати: цінники на огірки й помідори знову змінилися

Як повідомляв "Знай.ua", відбивним та котлетам не місце у меню: ціни на свинину ще більше спустошать гаманці українців

Також "Знай.ua" писав, восени подорожчає низка популярних товарів: чи варто запасатися продуктами вже зараз