В українських супермаркетах ціни на гречку пішли на спад та потягнули за собою цінники на деяких інших крупах, як, наприклад, рис.
Моніторинг зміни цін публікує сайт Мінфін. після отримання першого урожаю, який затримався через дощі, грека в супермаркетах значно здешевшала. За місяць ціна знизилася на 2 грн. Тепер в середньому ціна складає 78,70 грн.
У деяких супермаркетах, як, наприклад, в Ашані, її можна придбати за 67,30 грн за кілограм. А Варус пропонує цю крупу за 89,90 грн за кіло.
Ухилянтів шукатиме не лише ТЦК: українців попередили про посилення мобілізації
"Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Штормитиме щотижня: Україну в листопаді накриє серія магнітних бур – дати
Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Рис довгий пропонують за 67,54 грн, а минулого місяця такий рис в середньому коштував 69, 34 грн.
Натомість рис круглий додав в ціні з 74,85 грн до 80,60 грн за кіло.
Те ж саме можна сказати про борошно, хоч і не так стрімко, але все ж подорожчало. Минулого місяця 1 кг борошна "Хуторок" коштувало 21,99 грн, а цього місяця - 22,15 грн. Найдешевше борошно цієї фірми можна купити в Мегамаркеті за 21,40 грн, найдорожчий цінник у Новусі 22,44 грн.
Експерти прогнозували, що вартість гречки знизиться до 60-70 грн за кіло, що і спостерігається, особливо в невеличких приватних магазинчиках, які швидко розпродають старі запаси.
Нагадаємо, ми писали, що українцям обіцяють зростання зарплат у 2023 році, але гаманці товщими не стануть: як інфляція вплине на доходи.
Як повідомляв "Знай.ua", у "Ощадбанку" пенсіонерам порадили їсти за рахунок своїх дітей.
Також "Знай.ua" інформував, що свинина, вершкове масло, соняшникова олія і не тільки: з якими цінниками супермаркети зустріли покупців у листопаді.