Українці отримають від держави компенсацію на оплату комунальних послуг розміром 900 гривень. Виплачується ця допомога щомісяця на час опалювального періоду.

Інформацію про це надала пресслужба Міністерства з реінтеграції окупованих територій. Компенсацію на оплату комунальних послуг мають право отримувати українці, які дали притулок переселенцям.

Гроші. Фото: скрін youtube

В Україні на час опалювального періоду збільшилася сума компенсації на оплату комунальних послуг із 450 гривень на особу до 900 гривень на особу щомісяця. Як зазначається, у Програмі передбачено державну компенсацію за житлово-комунальні послуги тим, хто безоплатно прихистив внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій або зон проведення військових (бойових) дій. Зокрема, компенсація передбачена таким, що прихистили таких осіб:

Нарахування виплат, скріншот з відео

Популярні новини зараз

Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн

Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки

Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав

Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."

Показати ще
  • що проживали в територіальних громадах, розташованих у районі проведення військових (бойових) дій або перебувають у тимчасовій окупації, оточенні;
  • житло, яке зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження через агресію РФ в Україні.

Для того, щоб оформити виплати, власники житла мають подати заяву до органів місцевої влади, доповнивши її документами, що засвідчують особу розміщених ВПО. Також необхідно вказувати зміни серед розміщених осіб або про припинення їхнього розміщення.

Нагадаємо, ми писали, що розхопили як гарячі пиріжки: де і за якою ціною ще можна купити портативні зарядки.

Як повідомляв "Знай.ua" за наявності якого боргу українцям можуть відмовити у субсидії: як не втратити соцдопомогу від держави

Також "Знай.ua" інформував, банани та мандарини змінилися в ціні: сезонний фрукт порадує українців вартістю