Всі ми спимо по-різному: хтось спокійно – як заснув, так і прокинувся, а хтось дуже бурхливо – прокидаючись із ковдрою на підлозі, а подушкою вкриваючись.

Також різні й наші пози під час сну. Але ні, це не буде стаття про те, як описує ваш хараткер поза, у якій ви спите. Тут ми поговоримо про здоров'я, яке часто страждає, бо ми спимо неправильно.

Звичайно, перенавчати себе - справа непроста, але вона того варта, якщо ви хочете залишатися здоровими довше.

Сон, спляча людина. Фото: Знай.ua

Згадуючи про ліжко, одразу спадає на думку поза на животі, коли нога зігнута в коліні, а рука засунута під подушку. Так, дуже зручно і... дуже небезпечно.

Популярні новини зараз

69-річна Валюха зі "Сватів" зібралася на фронт, захищаючи путіна: "Я спочатку спалахнула..."

Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів

Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії

Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни

Показати ще

Адже сон на животі може призвести до головного болю та навіть інсульту.

У шийному відділі хребта проходять дві хребетні артерії, які забезпечують мозок приблизно 10 - 15% живлення. При повороті голови убік перетискається артерія з цього боку, що порушує живлення мозку і викликає ішемію.

Сон на животі, коли голова повернена подібним чином, може стати причиною головного болю вранці. Більше того, люди з атеросклерозом судин (найчастіше це люди похилого віку) піддаються додатковому ризику - інсульту під час сну на животі через поганий приплив крові до мозку.

Подушки: як вибрати? https://www.pexels.com/ru-ru/

Нагадаємо, як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки.

Раніше ми повідомляли, що ніколи не пийте зелений чай , якщо це сталося: саме так вкорочують життя більше половини українців.

Також не зайвим буде знати, що ніколи не виставляйте волосся на мороз: як зберегти локони блискучими взимку і не перетворити їх на солому.