Українці можуть розраховувати ще на одну соціальну допомогу від держави. Під категорію потрапляють не всі, а лише ті, хто мешкає у певних населених пунктах.
Право на допомогу на проживання отримали мешканці ще 71 населеного пункту. Таку кількість місць додали до оновленого списку громад, розташованих у районі проведення воєнних дій, що перебувають у тимчасовій окупації чи блокуванні.
Відповідний наказ видало Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.
Список поповнився Вільнянською міською та Петро-Михайлівською сільською територіальними громадами Запорізького району Запорізької області, Високопільською селищною, а також Кочубеївською та Новоолександрівською сільськими територіальними громадами Бериславського району Херсонської області. До складу вказаних тергромад всього входить 71 населений пункт.
Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення
Українців чекає новий ціновий удар: що подорожчає у квітні
Українці можуть втратити до 70% зарплати: кому загрожують стягнення
Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку
Мешканці цих пунктів тепер можуть отримувати виплати на проживання у розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи людину з інвалідністю.
На відповідну допомогу мають право мешканці 331 територіального товариства дев'яти областей. Повний список доступний тут.
Раніше ми писали про те, що українцям показали ціни на популярні продукти – хліб, каву, чай та борошно: від бюджетного варіанту до менш доступного
Як повідомляв Знай.ua, в Україні з грудня значно зросла сума аліментів: кому і на скільки
Також портал Знай.ua писав, що українці масово відмовляються від російської мови навіть у побуті: що говорять опитування на 10-й місяць війни