Українці, які опинилися у скрутному становищі через війну, можуть отримати допомогу від ще однієї фінансової організації. Як подати заявку, повідомляє "24 канал".

Постраждалі від війни громадяни можуть отримати фінансову підтримку Фонду Ukrainely. Щоб отримати виплати, потрібно подати заявку на сайті організації та описати свою ситуацію. Звернення буде розглянуто у порядку черги та у разі позитивного рішення кошти перерахують на кредитну картку.

Допомога переселенцям, скріншот з відео

Зазначається, що фонд працює у трьох напрямках: підтримка внутрішніх переселенців, допомога сім'ям під час війни та підтримка тероборони, військових. Виплати від організації можуть отримати лише особи, які перебувають в Україні.

Українець, який потребує допомоги, може власноруч вказати необхідну суму виплат під час оформлення заявки. Якщо кількість заявок дозволятиме, то суму виплатять у повному обсязі, але можуть погодити і лише частину, якщо претендентів на допомогу багато.

Популярні новини зараз

Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився"

Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном

В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково"

Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи

Показати ще

Гроші, виплати. Фото: скриншот Youtube

Важливо підкреслити, що для організації у пріоритеті сім'ї з дітьми, але при цьому подати заявку на виплати може кожен українець, який потребує. Виплати є одноразовими, тому повторно звернутися за допомогою не можна.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв індексацію під питанням? Українцям розповіли, які складнощі можуть виникнути із пенсіями у 2023 році.

Також наш портал інформував, хто з українців може отримати 3350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови.

Крім того, ми писали, гідні пенсії після війни отримають не всі: у Мінсоцполітики повідомили, кому пощастить.