Пенсійний фонд може припинити нараховувати пенсійні виплати банківський рахунок. Кому і чому, повідомляє "Пенсійний кур'єр".

"Мамі (не ходить, 89 років) перестали нараховувати пенсію на картку "ПриватБанку". У банку кажуть, що не перерахував Пенсійний фонд. Боюся, поїздку до сервісного центру мама вже не витримає. Чи достатньо буде оформити нотаріальну довіреність на мене на отримання коштів" ?", - поділилися проблемою в мережі.

Пенсіонер, фото з Facebook

Виявляється, Пенсійний фонд через 12 місяців припиняє нараховувати пенсію на картку, якщо її було отримано за домовленістю. Далі виплати переводять на відділення "Укрпошти". Знову отримувати пенсію на картку можна лише після подання заяви про перерахування виплати на рахунок.

До речі, призупинити виплати можуть і в тому випадку, якщо пенсіонер протягом 6 місяців не знімає кошти і не здійснює жодних транзакцій по карті. Відновити виплату можна лише після особистого звернення до ПФУ.

Популярні новини зараз

Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується"

Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ

У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі

В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково"

Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв індексацію під питанням? Українцям розповіли, які складнощі можуть виникнути із пенсіями у 2023 році.

Також наш портал інформував, із платіжками за комуналку доведеться справлятися самостійно: чому не всі українці отримають субсидію у 2023 році.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що у 2023 році роботодавці перестануть звертати увагу на професійні навички співробітників: кому пощастить працевлаштуватися.