Соціальна допомога у вигляді грошових виплат дуже допомагає українцям пережити цей непростий час, адже у багатьох немає роботи, а й навіть даху над головою.

А якщо врахувати подорожчання всіх продуктів, то іноді соцвиплати - справжнісінький порятунок. Наразі стало відомо, що деякі українці можуть претендувати на 2-3 тисячі гривень і ми вам розповімо, чи ходите ви до цього списку.

Соцдопомога під час карантину: кому, скільки та як її отримати? - скрін YouTube

Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

Громадяни, які, зокрема, через бойові дії змушені були залишити свої будинки, можуть одержати від держави від 2 до 3 тисяч гривень. При цьому грошова допомога розміром 3 тисячі гривень виплачується дітям та особам з інвалідністю, 2 тисячі гривень - платять решті.

Популярні новини зараз

Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили

Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа

Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних

Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання

Показати ще

Зокрема, право на виплати цього року мають такі категорії:

  • особи, що виїхали з населених пунктів, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані Росії;
  • особи, які мають непридатне для проживання або зруйноване житло та подали до 20 травня 2022 року заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема через портал "Дія";

  • особи, які мають документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту ушкодження чи знищення нерухомого майна через бойові дії, терористичні акти, диверсії, викликані агресією РФ;

  • особи, які отримували щомісячну адресну допомогу ВПО для покриття витрат на проживання станом на 24 лютого 2022 року;

  • особи, які повторно перемістилися з тимчасово окупованих або територій, на яких ведуться бойові дії після 24 лютого 2022 року.

Соцдопомога під час карантину: кому, скільки та як її отримати? - скрін YouTube

Українцям також підказали, що такий документ можна оформити за допомогою програми "Дія". Крім того, внутрішньо переміщені особи можуть звертатися до органів соцзахисту населення, ЦПАУ або до уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.

Нагадаємо, що українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Як мені довести".

Раніше ми повідомляли, що про пільгові тарифи настав час забувати: що буде з цінами на електроенергію.