В Україні затвердили зміни до порядку надання допомоги щодо часткового безробіття. Про це у facebook повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На виплату допомоги з часткового безробіття у 2023 році виділено 226 мільйонів гривень. Передбачається, що допомогу зможе отримати 21 тисяча громадян.

Виплати. Фото: скрін youtube

У Мінреінтеграції уточнили, що перерахування коштів на виплату працівникам допомоги з часткового безробіття здійснюється регіональним центром зайнятості на поточний рахунок фізичній особі-підприємцю або роботодавцю.

У відомстві зазначили, що зміни до порядку надання допомоги з часткового безробіття передбачають спрощену процедуру підтвердження відсутності заборгованості роботодавцями та ФОП перед державним чи місцевим бюджетами. Також за новими правилами цей вид допомоги не надається, якщо щодо роботодавця чи ФОП відкрито ліквідаційну процедуру.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

"Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки

Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube

"Змінами передбачено, що допомога з часткового безробіття не надається у разі, якщо щодо роботодавця або ФОП відкрито ліквідаційну процедуру або він визнає свою неспроможність своєчасно виконувати зобов'язання перед кредиторами", - йдеться у повідомленні.

Раніше портал Знай повідомляв, якщо виживати на мізерну пенсію не хочеться: два способи підняти виплати на заслуженому відпочинку.

Також наш портал інформував, як оформити довідку та виплати ВПО для себе та дитини в онлайн-режимі: інструкція від Мінреінтеграції.

Крім того, ми писали, у яких випадках військові втрачають право на компенсацію після отримання поранення чи інвалідності: важливі нюанси.