Українці не втрачають надії, що ціни на продукти "чарівним чином" почнуть знижуватись. Однак ніякої магії немає, просто відразу декілька факторів впливають на ціну, тим більше сезон тепличних овочів у країні відкладається. Але невдовзі все зміниться.

Експерти попереджають, що ситуація з тепличними огірками є досить складною через регулярні атаки окупантів. Господарства були змушені розпочати сезон посадки та збирання врожаю пізніше.

Огірки, фото kobrincity

Про це повідомляють керівник тепличного господарства Дубово-Агро Василь Міракін та заступник керівника Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

"Стало питання про вирощування самої розсади, тому що розсада без досвітлення не вирощується взагалі. Це натрієві лампи, вони дуже багато споживають, і ми фактично ніде не могли ні закупити розсаду, ні виростити її самостійно, і це змістило сезон приблизно на півтора місяці", - пояснив Міракін.

Популярні новини зараз

Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати

Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю

Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще
Огірки можуть подешевшати через 2-3 тижні до 40 гривень, оскільки пропозиції буде більше. Тим більше скоро почне надходити продукція з парників і городів.

Овочі в супермаркеті, фото press.lv

Однак із томатами ситуація набагато складніша, а дійде вона навіть до дефіциту тепличної продукції. Це пов'язано з проблемами вирощування у таку пору року.

"Ціна на помідор зростатиме, зниження ціни очікується, швидше за все, десь на кінець серпня. Ціна складе десь 25-40 грн, коли в хід піде вже український польовий помідор", - заявив підприємець.

Фрукти та овочі, ринок: фото Знай.ua

Нагадаємо, готуємося витрушувати з гаманців останнє: овочі та фрукти можуть злетіти в ціні ще на 10-20%

Раніше ми писали про те, що вистачить одного пакету: українські супермаркети підняли ціни на цибулю, моркву, капусту та картопля.