Раніше ми вже писали про перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів, яка запланована на квітень 2023 року.
Проте зараз стало відомо, що підвищені виплати українці отримають аж у червні... за два місяці. Про це повідомила директор відділу пенсійного забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг ПФУ Олена Охріменко - в ефірі телемарафону "Єдині новини".
"Перерахунок працюючим пенсіонерам пенсій буде зроблено з 1 квітня, як це і передбачено законодавством. Проте проіндексовані виплати вони зможуть отримати лише у червні разом із доплатою за квітень та травень", - заявляє Олена Охріменко.
Це пов'язано із зміною правил подання звітів страхувальниками про сплату єдиного внеску (ЕСВ) на обов'язкове пенсійне страхування зі щомісячної на щоквартальну.
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю
Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій
Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
Як зазначила представниця Пенсійного фонду, дані за перший квартал 2023 року надійдуть до відповідних органів ПФУ у другій половині травня. Це щодо перерахунку, під який потрапили пенсіонери, які продовжують працювати, незважаючи на вік. Пенсії будуть перераховані автоматично.
Нагадаємо, мами-одиначки можуть залишитися без виплат: хто вважатиметься "фінансово незалежними"
Як повідомляв "Знай.uа", українці можуть підтвердити трудовий стаж онлайн: алгоритм дій
Знай.ua писав, українські пенсіонери з мінімалкою отримають солідну надбавку: хто перший у черзі на 70% "бонусів". У державі стартувала робота системи меценатських пенсій, у ході якої всі бажаючі можуть зробити благодійний внесок та підтримати пенсіонерів.