ПриватБанк має багато незадоволених клієнтів, які регулярно залишають негативні відгуки. Так, клієнт повідомив про збій терміналу банку, що призвело до втрати грошей.

Українець у скарзі на порталі Мінфін наголосив, що це не єдина проблема ПриватБанку. Установа втричі знизила кредитний ліміт, а потім взагалі її прибрала. Крім того, клієнт не може сплатити покупки частинами. Проте найсильніше його шокував збій терміналу.

Приватбанк. Фото: скрін youtube

У терміналі він захотів поповнити особисту картку на п'ять тисяч гривень. Гроші пішли, але так і не надійшли на його рахунок через "глюк". Клієнт звернувся до оператора, але той буквально розвів руками, прийняв заявку та сказав чекати.

"Закинув туди п'ять тисяч, термінал зачинив двері, і що ви думаєте, заглючив геть-чисто, йде обробка і все, більше нічого не показує, дзвінок оператору не допоміг взагалі, крім складання заявки на повернення коштів і поради чекайте нічого не досяг. Весь грошовий аванс лежить з 19 травня, а за заявкою нуль прогресу взагалі, а до зарплати ще потрібно дожити. Дуже довго з цим банком через зручний особистий кабінет, але це остання крапля", - повідомив клієнт.

Популярні новини зараз

Отримав по голові? Путін з'явився з плямою від удару на лобі

Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск""

Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз

Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор

Показати ще

У ПриватБанку відповіли на відкликання українця та вибачилися за ситуацію, пообіцявши вирішити питання.

"Для прийняття рішення щодо заявки нам необхідно отримати звіт про залишок коштів на пристрої, інкасувати його. Ми намагаємося встигнути дати відповідь у обіцяний вам термін", - сказали в банку.

Відгук про роботу ПриватБанку, скріншот

Нагадаємо, українці втрачають доступ до заощаджень: ПриватБанк масово блокує рахунки, хто в зоні ризику