Зовсім скоро в Україні розпочнеться новий опалювальний сезон і поки що ніхто не знає, що він нам принесе.
Щоб усі ми не розслаблялися, різні експерти та представники влади переконують, що сезон буде важчим, ніж попередній. А як тільки українці починають панікувати, то з'являється нова заява про те, що все у нас буде чудово, якщо росія не влаштовуватиме сильних ракетних атак, які зачеплять енергетичну систему.
То як же бути українцям і до чого говорити, де правда? З відповіддю на ці запитання допомогли розібратися у Кабміні та розповіли, чи готова наша країна до нового готельного сезону.
В Україні понад 70% об'єктів житлово-комунального господарства вже готові до нового опалювального сезону. Як повідомляє Міністерство розвитку громад та інфраструктури за підсумками засідання відповідного штабу, 100% готовність очікується на 1 жовтня.
Комуналка по-новому: українців попередили щодо важливої процедури
ПриватБанк блокує картки після чужого списання: клієнти залишаються без грошей та відповіді
Рахунки за доставку газу: що зміниться з нового року та кому дозволять не платити
"Тарифи підвищувати у вас легко виходить!": українці рознесли "Київстар" – третина мережі залишилася без світла
Крім того, повідомляється про відновлення теплової частини багатьох ТЕЦ. Наразі фахівці продовжують ремонти генеруючого обладнання. Також, зазначають у Міненерго, Україна продовжує формувати резервне тло запчастин та обладнання для об'єктів критичної інфраструктури.
Нагадаємо, як зміняться тарифи на тепло: Кабмін ухвалив важливе рішення.
Раніше ми повідомляли, що українцям нагадали про платіжки за тепло: на що чекати складною зимою.